Вторник
21.05.2019
19:46
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • База знаний uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Новов'язівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

  Семінар вчителів російської мови, зарубіжної літератури та історії загальноосвітніх закладів Юр’ївського району

  22 лютого 2017 року в нашій школі відбувся семінар на тему: Формування громадянської та соціальної компетентності на уроках історії та зарубіжної літератури в умовах реалізації Концепції Нової української школи”.

  Учасники семінару відвідвідали літературно-історичну пектораль "О рідне слово! Твій гімн чути крізь віки!", посиденьки в літературно-історичній кав'ярні "Перехрестя мрій", урок з зарубіжної літератури, урок історії та урок гідності та патріотизму до Дня вшанування Героїв Небесної сотні. Семінар провели вчителі Кривозуб Ольга григорівна та Жир Світлана Миколаївна.  

   

   

   

  Семінар директорів загальноосвітніх закладів Юр’ївського району

  22 грудня 2017 року на в нашій школі відбулися педагогічні посиденьки на тему «Педагогіка партнерства – новий формат педагогічної діяльності вчителя нової української школи».

  Наша освіта - дуже вертикальна: директор, завуч, учителі, діти і десь там батьки. Але щоб побудувати довіру, ми маємо будувати горизонтальні зв'язки, партнерство. Щоб вчитель був на рівні учня, щоб вони сиділи разом на килимку та розмовляли. Тоді вибудовується довіра, повага до гідності. Саме це закладено в концепцію НУШ.

  На семінарі було розглянуто питання впровадження і реалізації програми Нової української школи на прикладі фінської освіти, партнерство в навчанні та вихованні.

  Також учасники семінару обговорили проблеми втілення реформи НУШ в освітній процесс. До обговорення долучилися вчителі та учні школи. Які висловили свою думку про вчителя та учня НУШ.

  Шкільним психологом було проведено хвилинку релаксації.

  А шкільний бібліотекар презентувала рекомендації, щодо літератури для опрацювання вчителями.

  Зустріч закінчилася виступом учнів школи.

  Педагогіка партнерства, орієнтація на учня, виховання на цінностях - саме ці складові концепції Нової української школи спрямовані на те, щоб побудувати довіру між школою, дітьми, батьками та суспільством.

   

   

  «Інноваційні підходи до процесу виховання успішної особистості»
  25 лютого 2016 року на базі Новов'язівської СЗШ І - ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів початкових класів. 
  Майстер - клас "Розвиток пізнавальної активності засобами інтерактивних технологій" та козацьке свято "Козацькому роду - нема переводу" провела вчитель 4 класу Тищенко Лілія Вікторівна. Учасники семінару відмітили сучасність та високий рівень підготовки заходів.
   
   
   
  Вплив ігрових форм навчання на процес формування у школярів досвіду пошукової діяльності
  Районний семінар вчителів початкових класів (1 класу)
  17 лютого 2016 року на базі Новов'язівської СЗШ І - ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів початкових класів. 
  Урок Доброти за твором В. Сухомлинського "Покинуте кошеня" та інтелектуальну гру "Я люблю Україну" провела Ворона Наталя Миколаївна.
  Учасники семінару відмітили високий рівень підготовки та проведення уроку та заходу.
    
   
  Розвиток творчої компетентності учнів як шлях до формування інноваційної особистості
  Районний семінар вчителів української мови та літератури
  25 лютого 2015 року на базі Новов'язівської СЗШ І - ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури. 
  Урок української мови у 6 класі на тему: «Чи можливе життя без прикметників?» і виховний захід, присвячений 80 – річчю з дня народження Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти – Людина» провела Друзь Валентина Михайлівна, а урок – проект у 9 класі на тему: «Поети Дніпропетровщини про Кобзаря» і виховний захід "Літературно – краєзнавча палітра «Села мого святий нетлінний дух…» (творчий звіт юних літераторів школи) - Погорелова Ольга Михайлівна.
  А ще відбулася презентація кабінету української мови та літератури.
  Учасниками семінару було відмічено високий рівень проведених заходів.
   
   
   
   
  Розвиток творчої діяльності учнів у позаурочний та позашкільний час
  Районний семінар заступників директорів з виховної роботи

  18 грудня 2014 року на базі Новов’язівської СЗШ І – ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи. Тема семінару: «Розвиток творчої діяльності учнів у позаурочний та позашкільний час».

  У програму семінару були включені наступні питання:

   1. Звітна конференція організації учнівського самоврядування «Прометей» за 2014 рік;

  2. Майстер – клас «Скрапбукінг. Виготовлення альбому»;

  3. Виховний захід «Ішов Миколай з чарівним мішком».

  Заступник директора з виховної роботи Новов’язівської СЗШ, Лєонова Іванна Володимирівна під час проведення першого заходу ставила перед собою мету показати роботу організації шкільного учнівського самоврядування «Прометей». Гурти учнівського самоврядування: «Джерела духовності», «Турбота», «Милосердя», «Наука», «Спорт» презентували виконану роботу за 2014 рік та поставили завдання на 2015 рік. Захід проходив у формі звітної конференції. На думку Лєонової І.В., саме через діяльність гуртів реалізується можливість творчого розвитку учнів. Члени організації готують та проводять різноманітні заходи.

  Потім учасники семінару відвідали майстер – клас з скрапбукінгу, який провела вчителька початкових класів Черевишна Зоя Іванівна. Під її керівництвом було виготовлено святково прикрашені блокноти, які стали святковими подарунками.

  На завершення семінару було проведено театралізоване свято «Ішов Миколай з чарівним мішком». На якому діти показали свої творчі здібності. Свято було яскравим, веселим, цікавим.

  Учасники семінару одностайно оцінили проведення відвіданих заходів на «відмінно». Всі отримали гарні враження та подарунки. 

   

   
  Формування творчої особистості та життєвих компетентностей учнів на підставі використання інноваційних педагогічних технологій

  Районний семінар директорів та заступників директорів з навчально - виховної роботи

   

  21 березня 2014 р. в Новов’

  язівській СЗШ відбувся семінар директорів та заступників директорів з навчально - виховної роботи. Спочатку учасники семінару відвідали фрагменти уроків з математики, хімії та природознавства, а потім засідання шкільних методичних об'єднань та педагогічний міст між педколективами Олександрівського НВК та Новов'язівської школи.

   

   

   

   

   

   

   

  Використання технологій продуктивного навчання на уроках математики

  Районний семінар вчителів математики

   

   

  29 листопада 2013 р. в Новов’язівській СЗШ відбувся семінар вчителів математики. Спочатку учасники семінару відвідали засідання математичного гуртка  

  у 9 класі 

  на тему  "Задача одна - розв'язань багато" . Учні розв'язували задачу про знаходження радіусу описаного кола навколо рівнобедреного трикутника. Про це їх попрохали гості  - Трикутник та Коло. Діти знайшли декілька способів розв'язання задачі і успішно виконали завдання. Потім учасники семінару відвідали урок - подорож з алгебри  у 

  7 класі 

  на тему "Дії з многочленами" . Це був підсумковий урок з теми. Перевірку теоретичних знань було проведено у формі математичного квесту під час якого діти збирали артефакти. Далі  учні вирушили у подорож стежками рідного краю. 

   

   

   

   

  Емоції в житті людини

  Районний семінар психологів

  30 квітня 2013 р. в Новов’язівській СЗШ відбувся семінар психологів. Під час семінару було проведено заходи "Гнів та здивування, страхи та радість" у 2 класі та "Твій вибір" для старшокласників.

   

   

   

   

  Проектна діяльність як засіб саморозвитку особистості учня

  Районний семінар вчителів початкових класів (4 клас)

  28 лютого 2013 р. в Новов’язівській СЗШ відбувся семінар вчителів початкових класів. Вчитель 4 класу Черевишна З.І. провела урок з курсу «Я і Україна» на тему «Рідний край на території України». Проект «Моє село» з використанням мультимедійних засобів, та виховний захід «Свято проводів зими – Масляна».

  На уроці були присутні гості: майстриня художньої вишивки бісером Друзь В.Г. та фольклорний ансамбль «Любава». Під час проведення уроку було використано кінохроніки історії села.

   

  Розвиток креативності на уроках світової літератури шляхом використання інтерактивних методів навчання
  семінар вчителів світової літератури Юр'ївського району
   
  21 лютого 2013 р в Новов’язівській СЗШ 1 – 3 ст. відбувся районний семінар вчителів світової літератури. Тема семінару: «Розвиток креативності на уроках світової літератури шляхом використання інтерактивних методів навчання». Учасники семінару відвідали урок світової літератури у 7 класі на тему: «Взаєморозуміння та прагнення зробити добро іншому як засіб подолання життєвих негараздів у новелі О.Генрі «Останній листок». На уроці діти повторили відомості про творчість відомого американського письменника О.Генрі; розвивали вміння переказувати художній текст, аргументовано висловлювали особисте ставлення до проблем, що порушуються у творі, виробили схему – пам’ятку «Засоби подолання життєвих негараздів». Головне, що діти зрозуміли, що жити завжди варто. Літературна вітальня запросила всіх на свято «Твоё лукоморье».Учасники і глядачі поринули у чудовий світ літературної казки.
   
   
  Виховання культури читання в учнів – запорука успіху в навчанні
  семінар бібліотекарів Юр’ївського району

  Сьогодні суспільство має потребу у високоосвічених, ініціативних і заповзятливих молодих людях, здатних творчо реформувати наше суспільство, збільшити інтелектуальний потенціал країни, відновити її духовну культуру. Відмінні для нашого часу зміни в суспільстві все більше орієнтують сучасного учня на вільний розвиток, самостійність, мобільність у майбутньому житті. Сучасна шкільна бібліотека має бути поряд з педагогом і координувати свою діяльність у напряму прищеплення культури читання, яка буде складатися з таких частин: формування інформаційної читацької компетентності; з самоосвіти, яка передбачає раціональні засоби роботи з друкованими виданнями та іншими інформаційними джерелами інформації; бібліотечно-бібліографічних знань, загальної культури учня. Читання − це складний процес, який потребує постійної уваги, напруги усіх розумових сил, а головне − бажання. Суспільство, яке читає, є суспільством мислячим, бо читання залишається базовим інструментом культури у світі інформації. Культура читання - як інтегрований результат навчальної діяльності учнів формується перш за все на основі опанування змісту навчання, роботи з книгою, не тільки з підручником, а й літературою з різних галузей знань, і закріплюється різними формами позакласної роботи.
  15 лютого 2013 року в нашій школі відбувся семінар бібліотекарів.
   
   
   
   
   
   
  Плекаємо паростки завтрашнього життя
  Районний теоретичний семінар вчителів початкових класів
   
  Розвиток початкової освіти є одним з пріоритетів діяльності Міністерства освіти і науки України. Адже початкова освіта - це той фундамент, який отримує кожна дитина для подальшого накопичення знань. 03 жовтня 2012 року в Новов’язівській СЗШ відбувся теоретичний семінар для вчителів 1 класу Юр’ївського району. Саме вони стали першими, хто впроваджує новий Державний стандарт загальної початкової освіти. Першопрохідцям завжди важче, а тому дуже корисним став обмін досвідом, адже в народі кажуть: «Одна голова добре, а дві - краще». Під час «круглого столу» кожен учитель поділився своїми проблемами, досягненнями і найбільш позитивними результатами своєї роботи. Інформацією про впровадження нового Державного стандарту загальної початкової освіти поділилися: вчителі Чорнявщинської СЗШ Брик С.І., Водянської НСЗШ Біловол С.Я., Комсомольської СЗШ Синельник О.В., Юр’ївської СЗШ Кучер О.В. Було зазначено, що кожен першокласник району був забезпечений новими підручниками, всі діти охоплені гарячим харчуванням, в кожній школі обладнано ігрову кімнату чи куточок – все це робить навчання шестирічок змістовним і цікавим. Методист районного відділу освіти Онищук А.М., підсумовуючи сказане, наголосила на необхідності послідовного впровадження нового Державного стандарту загальної початкової освіти та надала методичні консультації і рекомендації вчителям 1 класів. Від спілкування з колегами педагоги району отримали натхнення для подальших починань та творчих проектів у роботі. Керівник районного методоб’єднання вчителів 1-х класів Л.В. Тищенко
   
   
  Використання інтерактивних технологій при вивченні предметів природничого циклу
  Районний семінар вчителів природничого циклу (хімія, біологія, географія)
   
  Двадцять перше століття кидає виклик усьому, що нас оточує. Стрімко змінюється техніка та технології, і щоб не відчувати себе викинутими за борт сучасного життя, треба постійно вчитися.
  12 квітня 2012 року в Новов'язівській СЗШ пройшов семінар вчителів біології, хімії, географії. Школа гостинно зустрічала учасників семінару: методистів районного відділу освіти - Онищук А.М., Толстунову Л.В. та вчителів зі всіх шкіл району.
   
   
  До уваги присутніх було запропоновано урок біології в 9 класі на тему:"Рефлекси, їх види. Безумовні рефлекси", який провів вчитель Черкаський Андрій Леонідович та урок хімії в 10 класі на тему: "Алюміній як хімічний елемент і проста речовина", який проводила вчитель Павленко Валентина Аркадіївна. Також Валентина Аркадіївна презентувала вчителям району новий кабінет хімії з сучасними меблями, обладнанням, інтерактивною дошкою, мультимедійною установкою.
   
    
   
   
   
  Семінар завершував позакласний захід з географії "Краса природи України - в чому вона?", який підготувала вчитель географії Охріменко Зоя Анатоліївна. Захід дав змогу дітям розширити знання про природу рідного краю, його красу, сприяв розвитку екологічного свідомого ставлення до багатств природи, виховував почуття любові до всього живого, народних традицій, звичаїв. Глядачами було відмічено артистичність дітей, естетичне оформлення заходу.