Суббота
19.01.2019
03:56
Категории раздела
Мои статьи [378]
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • База знаний uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Новов'язівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
  Главная » Статьи » Мои статьи

  Загальношкільні батьківські збори

  На збори було запрошено сільського голову Колісника П. С.

  Директор школи Жир С. М. ознайомила присітніх з підсумками 2017 -2018 н.р. і повідомила завдання на наступний навчальний рік.

  Було зазначено, що колектив школи в поточному навчальному році проводив послідовну і цілеспрямовану роботу по виконанню завдань, визначених основними законодавчими та нормативними документами освітньої галузі, зокрема пов’язаними з реформою освіти.

  Навчально-виховний процес забезпечував досвідчений, висококваліфікований творчий педагогічний колектив однодумців.

  Всі випускники 4-того класу успішно склали ДПА з математики, української мови та літературного читання. Випускники 9 - того класу успішно склали ДПА з української мови, математики та української літератури і 12 червня отримали свідоцтва про отримання базової середньої освіти.

  Учні школи брали активну участь участь в другому турі редметних олімпіад і посіли 17 призових місць в районі, що на 3 більше в порівнянні з минулим роком.

  Учні школи також брали участь і ставали переможцями в багатьох різноманітних конкурсах.

  Педагогічним колективом створено сприятливі умови для того, щоб кожен учень міг реалізувати себе, свої нахили та інтереси.

  Фаховий рівень педагогічного колективу нашої школи дозволяє на належному рівні вирішувати багато творчих завдань. Вчителі школи постійно брали участь у вебінарах,  про що свідчать сертифікати. 

  Вчителі школи брали активну участь в роботі обласних і районних семінарів. На базі нашої школи відбулися семінари директорів, вчителів історії та вчителів зарубіжної літератури.

  В закладі створено особистісно орієнтовану систему виховної роботи, що протягом навчального року здійснювалась на діяльнісній та проектній основі та охоплювала різні аспекти формування особистості школяра – виховання інтересу до навчання, національно-патріотичне та громадянське виховання, формування навичок здорового способу життя, фізичне та моральне виховання, правова освіта та превентивне виховання, естетичне та трудове виховання. Працюючи над реалізацією завдань виховної роботи закладу, педагогічний колектив організовував і проводив різноманітні заходи, що забезпечували виховну роботу в усіх її напрямках, керуючись програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

  Взаємоузгодженість вимог школи та батьків до виховання та розвитку дитини – запорука успіху особистості. З метою зміцнення зв’язків сім’ї, школи й громадськості, надання сім’ям дієвої практичної допомоги у справі виховання дітей, формування в батьків педагогічної підготовки, потреби в самоосвіті, залучення батьків до навчально – виховного процесу в закладі протягом поточного навчального року було організовано на належному рівні роботу з батьками в трьох напрямках: індивідуальна, масова, залучення батьків до участі в класних та загальношкільних справах.

   

  Категория: Мои статьи | Добавил: КИА (14.06.2018)
  Просмотров: 28 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0